Nasze problemy mają
rozwiązanie
w nas samych!!!

Psychoterapia NLPt

Czym jest i jak działa?

Moim pacjentom oferuję m.in. samodzielną formę psychoterapii, uznawaną przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii (EAP). Z powodzeniem stosuję ją w leczeniu nerwic, zaburzeń osobowości, nałogów, zaburzeń depresyjnych, stanów lękowych, neutralizacji stresu różnego pochodzenia. Pracując tą metodą, z sukcesem rozwiązałam już wiele sytuacji kryzysowych, m.in. tam, gdzie występowały konflikty międzyludzkie, w tym osobiste, zawodowe, rodzinne (Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, Szpital MSWiA w Otwocku, Oddział Nerwic, Poradnia pedagogiczno-psychologiczna Dialog, Studio Emocji, Punkt Zwrotny, Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski, Klinika Psychoprofilaktyki i Terapii, Centrum Medyczne WellMed).

W związku z tym, że terapia typu NLPt jest odmianą terapii strategicznej, już na samym początku wraz z pacjentem formułujemy cel, który mamy osiągnąć. Dzięki temu jestem w stanie idealnie się dopasować i dobrać indywidualne rozwiązanie. Terapia jest krótkoterminowa i ukierunkowana przede wszystkim na cel.

Zgłoszone przez pacjenta trudności i objawy traktuję jako okazję do jego rozwoju osobistego. Zawsze widzę pacjenta,
jako osobę, która posiada w sobie wszystkie potrzebne zasoby do dokonania oczekiwanej przez niego zmiany – zarówno w przeżyciach wewnętrznych, jak i zewnętrznym działaniu. Ja jedynie w profesjonalny sposób przyczyniam się do trwałej zmiany jego perspektywy – z perspektywy problemu na perspektywę rozwiązania.

Newsletter

Wyślij do nas wiadomość

Kontakt ze mną

Skontaktuj się ze mną:

tel. 600 790 885
ewa.guzowska@psychoterapia-coaching.pl
skype: ewa.guzowska777

Sesje on-line

Skype: ewa.guzowska777
psychoterapia/coaching/doradztwo zawodowe

Zalety: mobilność, wygoda, oszczędność czasu, związanego z dojazdem

MY MIND Ośrodek Psychoterapii & Coachingu | Copyright ©2013 - wszelkie prawa zastrzeżone