Życie niezapisana karta!!!

Kompleks Kopciuszka

Wszyscy wiemy kim był Kopciuszek i jak odmieniło się jej życie, kiedy poznała przystojnego księcia. Wiemy też, że życie to nie jest bajka i trzeba twardo stąpać po ziemi. Można oczywiście marzyć o księciu z bajki, tylko czy mamy gwarancję, że kiedy już go poznamy – nasze życie zmieni się całkowicie, na lepsze i piękniejsze?

Kim są współczesne Kopciuszki? – To kobiety, które nie potrafią być niezależne. Nawet jeśli wyjdą z jednego nieszczęśliwego związku, często szybko znajdują się w kolejnym. Nie potrafią być samodzielne, mają problemy z podejmowaniem decyzji. W związku z tym potrzebują mężczyzny, który o nie zadba i będzie dla nich oparciem – tłumaczy Ewa Guzowska – psycholog, psychoterapeuta, coach.

Psychologowie zgodnie podkreślają, że to w jaki sposób zostaliśmy wychowani, ma ogromny wpływ na nasze dorosłe życie.  – Dzieciństwo wpływa na postrzeganie siebie i siebie w świecie. Pozostawia trwały ślad w dorosłym życiu kobiety. Jeśli dziewczynka od dziecka słyszy, że jest księżniczką – może oczekiwać księcia na białym koniu, które odmieni jej życie – wyjaśnia Ewa Guzowska.

Dalsza część artykułu znajduje się na stronie www.o-you.pl

Newsletter

Wyślij do nas wiadomość

Kontakt ze mną

Skontaktuj się ze mną:

tel. 600 790 885
ewa.guzowska@psychoterapia-coaching.pl
skype: ewa.guzowska777

Sesje on-line

Skype: ewa.guzowska777
psychoterapia/coaching/doradztwo zawodowe

Zalety: mobilność, wygoda, oszczędność czasu, związanego z dojazdem

MY MIND Ośrodek Psychoterapii & Coachingu | Copyright ©2013 - wszelkie prawa zastrzeżone